خانه| پيام

سبد سفارشات شما


نام کالا قيمت تعداد حذف

جایزه فولاد سوئد 2019 اکنون برای ورود آزاد است


اکنون برنامه های دریافت شده برای جایزه فولاد سوئد 2019 ، معتبرترین جایزه صنعت فولاد ، که امسال بیستمین سالگرد جشن خود را جشن می گیرد ، پذیرفته می شوند.جوایز فلزی سوئد جایزه ای برای ایده ها و محصولاتی است که در راه حل های آینده فولاد تأثیر می گذارد و باعث جذب رقبا از سراسر جهان می شود.
قيمت 1ريال

جایزه فولاد سوئد 2019 اکنون برای ورود آزاد است
جایزه فولاد سوئد 2019 اکنون برای ورود آزاد است

 این جایزه در 14 نوامبر 2019 در استکهلم سوئد به عنوان بخشی از رویداد سوئد جایزه فولاد 2019 اهدا خواهد شد. برنامه ها اکنون پذیرفته شده اند.امسال بیستمین سالگرد دریافت جایزه فولاد سوئد است.

طی دو دهه گذشته ، این جایزه از مهندسین خلاق ، طراحان و مخترعین الهام گرفته است تا از پتانسیل بی پایان فولاد استفاده کنند تا دنیای ما را به سمت بهتر تغییر دهند.جایزه فولاد سوئد برای هر فرد ، شرکت یا موسسه ای اعطا می شود و به این روش یا محصولی تعلق می گیرد که به بهترین نحو نمایش دهد که چگونه خصوصیات درجه انتخابی فولاد در نوآوری چشمگیر نقش داشته است.همه ورودی ها توسط یک هیئت داوران مستقل ارزیابی می شوند. آنها با هم هر ورودی را بر اساس سطح نوآوری ، خلاقیت ، پایداری ، عملکرد و رقابت بررسی می کنند.

خارج از تفکر و همچنین ورودی هایی که به محیط زیست می پردازند ، راه حلهای دیجیتالی و روندهای جدید در اقتصاد بخصوص مورد تشویق قرار می گیرند.جایزه فولاد سوئدی جشن نوآوری و مهندسی خوب است. ما به دنبال راه حل هایی هستیم که محدوده های فولادی را به تنهایی یا در ترکیب با مواد دیگر و با پیچ و تاب و پایدار یا دیجیتال که می تواند جهان را به مکانی بهتر تبدیل کند ، فشار می دهد. " هیئت داوران و رئیس پژوهش و نوآوری SSAB.برنده جایزه فولاد سوئد یک مدرک دریافت می کند ،

تندیس از مجسمه ساز یارگ Jeschke و قرار گرفتن در معرض شدید رسانه ها. همراه با رویداد جایزه فولاد سوئد ، SSAB همچنین 100،000 SEK کمک مالی به خیریه اهدا خواهد کرد.مراسم اهدای جوایز در پایان یک رویداد جذاب و مشهور برگزار می شود که در آن شرکت کنندگان از سراسر جهان برای یادگیری فن آوری های جدید فولاد ، الهام گرفتن ، ارتباط با همسالان و جشن نوآوری با یکدیگر دیدار می کنند.برای قوانین کامل ، برای مطالعه در مورد فینالیست های قبلی و اعمال درخواست ، رقبا می توانند به آدرس www.steelprize.com/apply مراجعه کنند. کلیه برنامه ها باید قبل از پایان مهلت 15 آگوست برای رسیدگی دریافت شود.

مانتلا برنده جایزه فولاد سوئد 2018 شد

برنده جوایز بین المللی فولاد سوئد امسال Mantella S.r.l است. از ایتالیا.

این جایزه برای نوآوری نیمه تریلر عقب Stratosphere 3.0 این شرکت تعلق می گیرد ، که عملکرد فوق العاده ای را ارائه می دهد که بسیار فراتر از پیشنهادات فعلی در بازار است.

مانتلا با طراحی منحصر به فردی روبرو شده است که نشان دهنده نسل کاملاً جدیدی در محلول های برقی و بدن است. کار طراحی ماهر ، روش های تولید هوشمند و استفاده کاملاً از مزایای فولاد با استحکام بالا و مقاوم در برابر سایش امکان پذیر است. "

 

نیمه تریلر پشتی Mantella's Stratosphere 3.0 دارای شاسی با همان وزن یک قاب آلومینیومی ، اما با خواص مکانیکی برتر به مشتریان ارائه می دهد. مقاومت بسیار خوبی در برابر سایش ، عمر خستگی بیشتر و کاهش وزن تقریبا 30 درصد در مقایسه با شاسی تریلر قبلی دارد.

این شاسی کاملاً از استیل با استحکام بالا ساخته شده است و به جای آن از پروفیل جوش داده شده کلاسیک I ، تیرهای Z تشکیل شده است. از بین بردن تیرهای جوش داده شده ، بهبودهای اساسی در مقاومت در برابر خستگی و همچنین راندمان تولید ایجاد می شود. همچنین ضمن حفظ وزن کم ، افزایش ظرفیت بار را نیز فراهم می کند. علاوه بر این ، بدنه Stratosphere 3.0 از استیل مقاوم در برابر سایش ساخته شده و دوام عالی را در طول زمان تضمین می کند.

کاربران نهایی Stratosphere 3.0 خاطرنشان می کنند که با همان حجم کار مشابه مدل های قبلی ، می توانند به یک بار بیشتر ، ثبات بیشتر در جاده ها با بار کامل و کاهش قابل توجهی در مصرف سوخت و لاستیک دست یابند.

جایزه فولاد سوئد اکنون برای نوزدهمین بار اهدا می شود و برنده یك تندیس توسط مجسمه ساز Jörg Jeschke و یك جایزه نقدی 100000 SEK دریافت می شود تا به یك خیریه از انتخاب برنده اهدا شود.

پشتیبانی توسط بيزنا | طراحی قالب توسط مهدی نت